Fotobudka oferta

FOTOBUDKA WYNAJEM

 • FOTOBUDKA ATRAKCJA NA WESELE, ŚLUB

  fotobudka wrocław, wynajem fotobudki wrocław, fotobudka cena wrocław, fotobudka cena, fotobudka oferta wrocław , zdjęcia z imprez, fotobudka na wesele, fotobudka ślub, fotobudka event, fotobudka na urodziny, fotobudka wieczór kawalerski, fotobudka wieczór panieński, fotobudka na sylwestra, fotobudka na andrzejki, fotobudka kinderbale, facebood’ka WrocławPlanujesz wesele lub przyjęcie ślubne? Szukasz ciekawej inspiracji i zarazem atrakcji która sprawi, że twoi goście będą się wyśmienicie bawić i zarazem będzie to najlepsza pamiątka na całe lata. Wynajem Fotobudki na wesele lub ślub to idealne rozwiązanie dla ciebie. Gwarantowana zabawa, że ta noc zostanie zapamiętana na długo!

 • FOTOBUDKA NA WIECZÓR PANIEŃSKI-KAWALERSKI

  fotobudka wieczór panieńskiWieczór panieński lub wieczór kawalerskito szczególny czas dla tych którzy już za chwile spotkają się na ślubnym ołtarzu. Ale zanim do tego dojdzie trzeba dobrze zorganizować wieczór ze znajomymi. Ponieważ jest to wyjątkowa noc dla was pełna niezapomnianych chwil i atrakcji. Fotobudka na wieczór panieński/kawalerski to gwarancja doskonałej zabawy twoich gości i niezapomnianych wspomnień z tego wieczora dla przyszłego pana młodego lub pani młodej nawet po wielu latach

 • FOTOBUDKA NA ANDRZEJKI

  fotobudka wrocław, wynajem fotobudki wrocław, fotobudka cena wrocław, fotobudka cena, fotobudka oferta wrocław , zdjęcia z imprez, fotobudka na wesele, fotobudka ślub, fotobudka event, fotobudka na urodziny, fotobudka wieczór kawalerski, fotobudka wieczór panieński, fotobudka na sylwestra, fotobudka na andrzejki, fotobudka kinderbale, facebood’ka WrocławBal Andrzejkowy to wyjątkowy czas, bo taki imprezowy wieczór zdarza się raz w roku w którym to mamy okazję by kameralnie spędzić czas ze znajomymi. Jeśli organizujesz huczną imprezę to wynajem fotobudki na andrzejki to świetny pomysł i zaskoczy niemal wszystkich twoich zaproszonych gości. Fotobudka dobrze integruje i rozkręci twoją imprezę nie ważne czy to w restauracji czy na sali. Dołączone gadżety do fotobudkizmienią postacie na zdjęciach co sprawi, że twoi goście świetnie się będą bawić tego magicznego wieczora.

 • FOTOBUDKA SYLWESTER

  fotobudka wrocław, wynajem fotobudki wrocław, fotobudka cena wrocław, fotobudka cena, fotobudka oferta wrocław , zdjęcia z imprez, fotobudka na wesele, fotobudka ślub, fotobudka event, fotobudka na urodziny, fotobudka wieczór kawalerski, fotobudka wieczór panieński, fotobudka na sylwestra, fotobudka na andrzejki, fotobudka kinderbale, facebood’ka WrocławSylwester to wyjątkowy czas w którym chętnie wybieramy się na bal sylwestrowyze znajomymi lub rodziną. Wynajem fotobudki na sylwestra to idealny moment aby uwiecznić te chwile szalonymi zdjęciami. Gadżety do fotobudki dodadzą całego klimatu zdjęciom, dzięki czemu staną się one wyjątkowe. Fotobudka na sylwestra to najlepsza pamiątka na całe życie.

 • FOTOBUDKA KINDERBALE

  fotobudka wrocław, wynajem fotobudki wrocław, fotobudka cena wrocław, fotobudka cena, fotobudka oferta wrocław , zdjęcia z imprez, fotobudka na wesele, fotobudka ślub, fotobudka event, fotobudka na urodziny, fotobudka wieczór kawalerski, fotobudka wieczór panieński, fotobudka na sylwestra, fotobudka na andrzejki, fotobudka kinderbale, facebood’ka WrocławKinderbale to szczególnie wyjątkowy czas dla dzieci w którym mogą się świetnie bawić z np. z animatorem w roli głównej lub dodatkowymi atrakcjami jak np. dmuchany zamek, czy trampolina z siatką. Kinderbaleto okolicznościowa impreza dla dzieci organizowana w przedszkolu, szkole lub prywatnie przez rodziców w formie pikniku, która zapewni mnóstwo frajdy dla twojego dziecka. Plenerowa impreza dla dzieci dobrze integruje twoje dzieci i rodziców, co sprawi że oderwą się od komputera czy tableta spędzając aktywnie ten czas. Fotobudka na kinderbale to wspaniały pomysł i niespodzianka dla twoich dzieci.

 • FOTOBUDKA NA KOMUNIE

  fotobudka wrocław, wynajem fotobudki wrocław, fotobudka cena wrocław, fotobudka cena, fotobudka oferta wrocław , zdjęcia z imprez, fotobudka na wesele, fotobudka ślub, fotobudka event, fotobudka na urodziny, fotobudka wieczór kawalerski, fotobudka wieczór panieński, fotobudka na sylwestra, fotobudka na andrzejki, fotobudka kinderbale, facebood’ka WrocławPierwsza Komunia Święta to szczególnie ważny dzień w życiu twojego dziecka i rodziny. Uroczystość w Kościele, odświętnie ubrani goście i okolicznościowy obiad w restauracji tak by w skrócie wyglądała celebracja tego wydarzenia. Komunijny prezent na które czeka każde dziecko niewątpliwie będzie hitem tego dnia. Fotobudka na komunie to wspaniały prezent na komunie gdyż ta zabawna sesja fotograficzna porwie z uśmiechem całą rodzinę, a nietuzinkowe zdjęcia z takiej uroczystości to ciekawa atrakcja na komunie i prawdziwa pamiątka na całe życie.

WYNAJEM FOTOBUDKI

 • FOTOBUDKA IMPREZA FIRMOWA, EVENT FIRMOWY

  fotobudka wrocław, wynajem fotobudki wrocław, fotobudka cena wrocław, fotobudka cena, fotobudka oferta wrocław , zdjęcia z imprez, fotobudka na wesele, fotobudka ślub, fotobudka event, fotobudka na urodziny, fotobudka wieczór kawalerski, fotobudka wieczór panieński, fotobudka na sylwestra, fotobudka na andrzejki, fotobudka kinderbale, facebood’ka WrocławFotobudka na imprezę firmową jest również ciekawą propozycją na event firmowy, która dobrze zintegruje i rozkręci twoich pracowników na imprezie. Gadżety do fotobudki sprawią że wcielą się oni w zupełnie nowe osoby i będą się przy tym niesamowicie dobrze bawić. Na życzenie klienta przygotowujemy pełny branding zdjęcia.

 • FOTOBUDKA NA STUDNIÓWKĘ I PÓŁMETEK

  fotobudka wrocław, wynajem fotobudki wrocław, fotobudka cena wrocław, fotobudka cena, fotobudka oferta wrocław , zdjęcia z imprez, fotobudka na wesele, fotobudka ślub, fotobudka event, fotobudka na urodziny, fotobudka wieczór kawalerski, fotobudka wieczór panieński, fotobudka na sylwestra, fotobudka na andrzejki, fotobudka kinderbale, facebood’ka WrocławStudniówka to ten moment kiedy za chwile pożegnamy się ze szkołą i ze znajomymi z klasy a zacznie się dorosłe życie. Dlatego wynajem fotobudki na studniówkę to wspaniały moment aby na balu studniówkowym dobrze się bawić. Fotobudka uwieczni te chwile, a gadżety do fotobudki sprawi że będziecie się jeszcze lepiej bawić wcielając się w nowe postacie i robiąc do tego śmieszne miny. Fotobudka na studniówkę to naprawdę okazała pamiątka na całe lata.

 • FOTOBUDKA IMPREZA PLENEROWA

  fotobudka wrocław, wynajem fotobudki wrocław, fotobudka cena wrocław, fotobudka cena, fotobudka oferta wrocław , zdjęcia z imprez, fotobudka na wesele, fotobudka ślub, fotobudka event, fotobudka na urodziny, fotobudka wieczór kawalerski, fotobudka wieczór panieński, fotobudka na sylwestra, fotobudka na andrzejki, fotobudka kinderbale, facebood’ka WrocławOrganizujesz imprezę plenerową pod gołym niebem w stylu Open Air? Wynajem fotobudki na plener czy piknik to świetny pomysł. Nasza Fotobudka mobilna jest przenośna i bez problemu można użyć na świeżym powietrzu, a twoi goście będą świetnie przy tym bawić. Gwarantujemy, że sprawdzi się na imprezach takiego typu jak urodziny, impreza firmowa, impreza plenerowa czy piknik firmowy. Do dyspozycji Twoich gości użyczamy nasze gadżety do fotobudki które sprawią, że będą się wcielać w nowe postacie co jeszcze bardziej podkręci wesoły klimat.

 • FOTOBUDKA NA DNI GMINY, DNI MIASTA, DOŻYNKI

  fotobudka wrocław, wynajem fotobudki wrocław, fotobudka cena wrocław, fotobudka cena, fotobudka oferta wrocław , zdjęcia z imprez, fotobudka na wesele, fotobudka ślub, fotobudka event, fotobudka na urodziny, fotobudka wieczór kawalerski, fotobudka wieczór panieński, fotobudka na sylwestra, fotobudka na andrzejki, fotobudka kinderbale, facebood’ka WrocławDni gminyDni Miasta czy Dożynki gminne to prawdziwa fiesta jeśli chodzi o imprezy na otwartym powietrzu. Mnóstwo atrakcji, koncerty znanych gwiazd przyciągają wszystkich mieszkańców w tym również dzieci z rodzicami. Fotobudka na imprezę plenerową to świetna atrakcja na imprezę dla mieszkańców, a zdjęcia z fotobudki to najlepsza pamiątka na całe lata.

 • FOTOBUDKA NA DZIEŃ DZIECKA

  fotobudka wrocław, wynajem fotobudki wrocław, fotobudka cena wrocław, fotobudka cena, fotobudka oferta wrocław , zdjęcia z imprez, fotobudka na wesele, fotobudka ślub, fotobudka event, fotobudka na urodziny, fotobudka wieczór kawalerski, fotobudka wieczór panieński, fotobudka na sylwestra, fotobudka na andrzejki, fotobudka kinderbale, facebood’ka WrocławPierwszy czerwca to bowiem ważna data w kalendarzu rodziców, święto naszych małych pociech a dokładniej dzień dziecka. Warto w tym dniu naszym kochanym dzieciom przygotować niespodziankę. Impreza na dzień dziecka w bajkowym klimacie dmuchanym zamku, wata cukrowa, clown czy malowanie twarzy to tylko nie które atrakcje przewidziane na tę okoliczność. Fotobudka na dzień dziecka, to ciekawa atrakcja dla dzieci, która zaskoczy wszystkich zaproszonych gości, robiąc śmieszne zdjęciaw przebraniu. Twoje dzieci zapamiętają taką formę imprezy na długo, a zdjęcia z fotobudki uwiecznią na całe życie ten moment

 • FOTOBUDKA WYDARZENIA SPORTOWE

  Jesteś organizotorem sportowym? lub organizujesz duże wydarzenie sportowe w twoim mieście, ale zbytnio nie masz pomysłu jak je urozmaicić? Fotobudka na wydarzenia sportowe organizowane jako gale sportowe, festyny sportowe. Świetnie urozmaicą ten dzień i sprawią dużo uśmiechu na twarzach wszystkich zawodników. Fotobudka na sportowe wydarzenia która świetnie się też sprawdzi na imprezy sportowe o charakterze harytatywnym gwarantując najlepszą pamiątkę z takiego wydarzenia!